Шановні колеги! В нашій медичній сфері намагаються втілити зміни! І це добре, бо краще щось робити, ніж нічого! Деякий час потому була створена Національна служба здоров'я України і сьогодні формується Рада її громадського контролю!
Ми вирішили не стояти осторонь і прийняти активну участь, щоб надалі мати можливість захищати інтереси профільних медичних громадських Асоціацій!
Від медичних громадських Асоціацій, з якими ми співпрацюємо, подано до розгяду ряд кандидатів. Після опрацювання документів, відбірковою комісією НСЗУ було допущено до голосування наступні кандидатури:

від ГО "Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології":
1.) Дунаєвська Вікторія Вікторівна (Вікторія Дунаєвська) - лікар-онкогінеколог Національного інституту раку, викладач курсу ТУ НМАПО "Кольпоскопія та цервікальна патологія", к.мед.н.

від ГО "Асоціація гінекологів-ендокринологів України"
2.) Васильченко Лілія Анатоліївна - лікар акушер-гінеколог, ДУ "І ПАГ НАМН України", к.мед.н
3.) Поліщук Ольга Миколаївна (Olga Polishchuk)- лікар, співзасновник проекту "Школа жіночого здоров'я" (HealthHUB), активний діяч в ГО "УАКЦП" та ГО "АГЕУ".

Голосування:
1. Переходите за посиланням: https://nszu.gov.ua/pro-nszu/rgk-ogolosh/polls
1. Реєструєтесь, вказуючи діючий телефон та e-mail
3. На e-mail прийде посилання для голосування. Переходите за ссилкою
4. В останньому стовбчику ставите галочку навпроти прізвища кандидата, що Вам імпонує!
5. Вам на телефон приходить смс-код. Вводите код із смс внизу сторінки і натискаєте кнопку ГОЛОСУВАТИ!

Голосування відбувається з 6-го серпня з 09:00 до 7-го серпня до 09:00! Проголосувати можна лише один раз за одну кандидатуру!!!

Будемо щиро вдячні за голосування та розраховуємо на Вашу підтримку!