Наразі Ви приймаєте активну участь у наукових заходах різних провайдерів БПР і за вашу активність, за любов до освіти і своєї клінічної діяльності, за підтримку нас як організаторів БЕЗМЕЖНА ВДЯЧНІСТЬ та НИЗЬКИЙ УКЛІН!
ШАНОВНІ ЛІКАРІ, ПРОСИМО ОСОБЛИВОЇ УВАГИ
Ми маємо для вас повідомлення стосовно сертифікатів із балами БПР, бо вчора отримали офіційну відповідь від Адміністратора Системи БПР - «Центр тестування» МОЗ України
Усі провайдери БПР мають бути акредитованими в «Центр тестування» МОЗ України та мати відповідний реєстраційний номер
1
2
На сьогоднішній день НЕ ЗАТВЕРДЖЕНИЙ І НЕ ОПУБЛІКОВАНИЙ Технічний регламент БПР на 2022 рік (на сайті наразі є тільки версія проекту).

За результатами тестування від «Центр МОЗ України затвердження планується в червні 2022 року, тому формування та видачу ліквідних сертифікатів із балами БПР слід відтермінувати до публікації фінальної версії Технічного регламенту!
3
Кожен захід із балами БПР повинен бути обов’язково зареєстрований (перевіряйте наявність номеру провайдеру БПР та номеру заходу у системі БПР або в Реєстрі МОЗ України)
ВИСНОВКИ
Наразі можна проводити освітні заходи і нараховувати бали, але нумерацію і розсилку сертифікатів слухачам почати робити тільки після затвердження остаточної версії регламенту БПР, що обіцяють в червні 2022 року.
ВАШЕ ЗАПИТАННЯ:
НАША ВІДПОВІДЬ:
Ми проплатили, приймали участь, а сертифікат не отримали. Інші розсилають, а ваша компанія досі жодного за цей рік. Чому?
Ми не хочемо відправляти вам неліквідні сертифікати, які потім будуть недійсні. Ваша участь фіксується і зберігається в нашій базі даних. Ми разом з вами чекаємо фінальної юридичної процедури нумерації сертифікатів. Як тільки МОЗ України затвердить фінальний регламент правильної нумерації сертифікатів, ми одразу їх сформуємо і надішлемо вам на e-mail.
ПРАЦЮЄМО ДАЛІ! НАВЧАЄМОСЯ ДАЛІ! ВАШІ СЕРТИФІКАТИ ГАРАНТОВАНО БУДУТЬ З ВАМИ!