МІС ГІНЕКОЛОГІЯ 2020
20 червня 2020 року
19:30 - 21:00
Щорічний конкурс від HealtHUB
В 2018 році ми започаткували нову традицію - визначати принцесу року в королівстві "Акушерство та гінекологія". Зазвичай ця видатна подія відбувалася в сонячній Туреччині. Та цього року життя вносить свої корективи. Зваживши всі можливості, оргкомітет конкурсу вирішив провести «Міс Гінекологія - 2020» в інтелектуальному форматі! А подарунком стане чарівна подорож на двох на вікенд до сонячної Туреччини протягом всього сезону 2020 року!

Голосування відбудеться у групі viber!
Учасниці конкурсу - найсміливіші акушер-гінекологи 2020
Наталія Пилипенко
Харків
Здобуваючи нові знання і впевненість з HealthHub, розумію - все не дарма і вибір був вірний. "Все в наших руках, тому не можна їх опускати!"
Наталія Крупко
Дніпро
«Кожен раз, коли ти можеш допомогти комусь, просто зроби це і радуйся тому, що Бог відповідає на чиїсь молитви через тебе! ..»
Стежка Марина
Запоріжжя
"Не святі горшки ліплять!" Подобається відкривати і пробувати нове! Люблю це робити з HealthHUB!
Пономарьова Любов
Київ
"Найважливіше - це навести порядок в душі. Дотримуємося три «не»: не скаржимося, не звинувачуємо, що не виправдовуємося"
Кучерява Яна
Вишневе
Робити те, що підказує серце, навіть якщо всі навколо думають інакше, бо складні дороги ведуть до бажаного пункту призначення і вірю, що іноді особиста недосконалість робить людину унікальною!
Бердник Ольга
Сміла
"Варто повірити, що ви зможете і ви вже на півдорозі до цілі". Люблю проводити з родиною, подорожувати, читати художню та професійну літературу, розвиватись і здобувати новий досвід разом з HealthHUB!
Технічна підтримка
Тел: +38(067)5083175 (Олена), +38(096)3697711 (Дмитро)
E-mail: info@healthhub.com.ua
Close
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone