ІНТЕРАКТИВНІ ОНЛАЙН-ПРОЄКТИ
Дистанційно-освітні проекти з можливістю додаткової комунікації
ГО «Український міждисциплінарний медичний альянс» у співпраці з Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України, Національною медичною академією післядипломної освіті імені П.Л.Шупика, Асоціацією гінекологів-ендокринологів України, Українською асоціацією кольпоскопії та цервікальної патології, Асоціацією мамологів України, фармацевтичними та лабораторно-діагностичними організаціями започаткували новий дистанційно-освітній проект з можливістю додаткової комунікації.
Онлайн-вебінари
Навчальні онлайн-заняття або корпоративні онлайн-наради. Лекцію про тенденції сучасних технологій або інструктаж по новому обладнанню для віддалених співробітників - все це ми можемо провести в форматі онлайн-вебінару. У вебінарі беруть участь дві сторони: доповідач-ведучий і слухачі.
Навчальні тренінги з оволодіння практичними навичками
Тренінги розрахований на лікарів загальної практики та медицини, лікарів різноманітних спеціальностей, що бажають удосконалити арсенал своїх практичних навичок та знань. Сучасна технологія набуття практичних навичок, умінь та знань, заснована на реалістичному моделюванні та імітації клінічної ситуації з використанням різноманітного сучасного обладнання.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Професія лікаря — це безперервний, самовідданий процес постійного розвитку та вдосконалення, адже підвищення рівня знань і відточення практичних навичок становлять основу професійної діяльності лікаря будь-якої спеціальності. Отримання вищої медичної освіти — лише перший крок на цьому шляху довжиною в життя. Наче маленька піщинка, з якої згодом утворюється перлина, базові знання рік за роком покриваються «шарами перламутру» — безцінним досвідом мистецтва лікування. Сьогодні завдяки впровадженню сучасних інноваційних Інтернет-технологій лікар має можливість підвищувати професійну кваліфікацію в зручний для нього час, дистанційно, в тому числі в режимі on-line. Безсумнівні переваги дистанційної форми навчання вже підтверджені багаторічним успішним досвідом його застосування за кордоном.
ВІДЕОЛЕКЦІЇ
Переглядайте відеолекції та дивіться прямі ефіри від кращих викладачів світу.

ІНТЕРАКТИВНІ ТЕСТИ
Виконуйте інтерактивні тестові завдання, аби перевірити набуті знання.

ЧАТ
Спілкуйтесь у закритих чатах з іншими слухачами та викладачами.

СЕРТИФІКАТ
Отримуйти сертифікат з балами. Постійно вдосконалюйте свої знання та вміння, а також використати отримані бали БПР для власної атестації.

БУДЬ-КОЛИ
Навчайтесь у зручний для вас час – онлайн-матеріали доступні цілодобово протягом 2-х тижнів.

БУДЬ-ДЕ
Для навчання вам потрібен виключно доступ до інтернету та бажання вчитись, навіть подорож не стане на заваді!

БУДЬ-ЯКИЙ ПРИСТРІЙ
Навчайтесь на комп’ютері, планшеті чи телефоні: наші сайти адаптовані також під мобільні.
© Healthhub 2019 Всі права захищені