ПОСЛУГИ HEALTHHUB
«HealthHUB» - інноваційний медичний хаб з організації науково-практичних заходів і дистанційного онлайн-навчання для лікарів, який об’єднує кращих спеціалістів України. Коли виникає потреба організувати конференцію, провести тренінг або семінар - ми готові забезпечувати повний спектр послуг конференц-сервісу. За 4 роки своєї діяльності, ми організували понад 400-та заходів різного формату та сформований пул постійних клієнтів, що ще раз підтверджує рівень якості послуг, що надаються, вже пізнаваним, брендом – «HealtHUB».


ІНТЕРАКТИВНІ ОНЛАЙН-ПРОЕКТИ
Компанія HealthHUB пропоноує вам безліч інтерактивних онлайн-проектів. Ви зможете підвищити свою кваліфікацію та дізнатися про новітні методики лікування!
ОСВІТНІ УІКЕНД-ТУРИ
Подорожуймо та навчаймось разом! Цікаві конференції проходять в Грузії, Туреччині та інших країнах!
ОРЕНДА ОБЛАДНАННЯ
Компанія HealthHUB пропонує вам безліч ресурсів для організації заходу. Можна орендувати будь-яку техніку, необхідну для проведення конференції
ПРОДАЖ КВИТКІВ ТА МЕНЕДЖМЕНТ ДЕЛЕГАТІВ
Бажаєте організувати науково-практичну конференцію?
PR ТА РЕКЛАМА
Організовуючи захід будь-якого масштабу, подбайте про те, аби про нього дізналося якнайбільше людей!
ІВЕНТ-ПОСЛУГИ
Бажаєте організувати науково-практичну конференцію?
КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА
Команда HealthHUB подбає, аби Ви не лише з користю провели свій час на конференції, а й відпочили, розважились, зарядились позитивними емоціями від спілкуваннями із зірковими гостями організованої для Вас культурної програми.
ОСОБИСТИЙ БРЕНД ЛІКАРЯ
Створення власного бренду – ось, що дає можливість бути у своїй галузі справжнім експертом, а для пацієнтів – кращим фахівцем!
ПОСТМАРКЕТИНГОВЕ КЛІНІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
Бажаєте бути впевненими у якості ЛЗ чи БАДів?
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ
Команда HealthHUB допоможе Вам автоматизувати реєстрацію учасників на конференцію будь-якого масштабу – від регіонального до міжнародного
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД
Ви організовуєте конференцію і хвилюєтеся, чи все піде за планом? Довірте цю роботу професіоналам!
© Healthhub 2019 Всі права захищені