ДІЯЛЬНІСТЬ HEALTHHUB
HealthHUB – це міждисциплінарний медичний альянс для обміну науково-практичним досвідом, обговорення найгостріших проблем в різних сферах медицини, співпраці та об’єднання всіх, кому не байдужі питання здоров’я нації. Наш альянс об'єднує учасників за професійною приналежністю та інтересами. Ми об’єдналися задля всебічного розвитку науки та практики в своїй галузі. Аби представляти та захищати інтереси учасників у відносинах з державними органами влади, співпраці з фаховими українськими та міжнародними організаціями.

Наша мета - це створення єдиного інформаційного простору про здоров’я серед лікарів та пацієнтів!
МЕДИЧНИМ
АСОЦІАЦІЯМ
Для популяризації діяльності медичних асоціацій команда HealthHub пропонує свої послуги. Ми професіонали у сфері організації конференцій «під ключ». А це означає, що ми беремо на себе запрошення та реєстрацію учасників заходу, PR-кампанію та рекламу на різних інформаційних платформах, оренду обладнання та декору та вирішення цілої низки інших технічних завдань, які створять атмосферність та позитивний емоційний фон для учасників заходу. Крім того ми організуємо офіційну реєстрацію Вашого заходу та сертифікати для лікарів.
ФАРМАЦЕВТИЧНИМ КОМПАНІЯМ
HealthHUB – це інформаційний майданчик, де представникам фармацевтичного сектору надається можливість обмінюватися досвідом, обговорювати пріоритетні та перспективні напрямки своєї діяльності, дискутувати з колегами та підвищувати рівень професіоналізму. А також виконувати своє головне завдання – сприяти доступності українців до якісних лікарських засобів, підвищувати їх обізнаність щодо інноваційних ліків тощо. Довірте нам організацію конференції і ми забезпечимо виконання усіх видів робіт.
ЛІКАРЯМ

Завдяки HealthHUB Ви буде серед перших, хто дізнаватиметься про освітні заходи, зміни в медицині та її перспективи. Ми можемо запропонувати Вам широку палітру заходів, які становитимуть для Вас інтерес. Це і масштабні медичні заходи, і інтерактивні проекти, медичні журнали, участь в освітніх уїкенд-турах. Ми створюємо проекти, які здатні задовольнити ваші запити та потреби лікарів. Долучайтесь до HealthHUB, вдосконалюйте свої знання та вміння разом з нами.
ПОСЛУГИ HEALTHHUB
ПАРТНЕРИ HEALTHHUB
ПОРТФОЛІО
ПОРТФОЛІО
ДИВИТИСЬ ВСЕ
Запальні процеси репродуктивної системи у жінок 14-15.02.2020
/Гінекологія
14.02.2020
Київ
Запальні процеси репродуктивної системи у жінок 14-15.02.2020
/Гінекологія
14.02.2020
Київ
Запальні процеси репродуктивної системи у жінок 14-15.02.2020
/Гінекологія
14.02.2020
Київ
 • 100 Питань про здоров’я жінки: гормонокорекція, онкоризики, профілактика
  /Гінекологія
  30.01.2020
  Кайсері (Туреччина)
 • Здоров'я жінки 40+: ЗДОРОВ’Я, ЕСТЕТИКА, СЕКСУАЛЬНІСТЬ (2019)
  /Гінекологія
  13.12.2019
  Київ
  Здоров'я жінки 40+: ЗДОРОВ’Я, ЕСТЕТИКА, СЕКСУАЛЬНІСТЬ (2019)
  /Гінекологія
  13.12.2019
  Київ
 • ДИВИТИСЬ ВСЕ
  ВІДГУКИ

  Татарчук Т.Ф.

  член-кор. НАМН України, зам. директора НІІ ПАГ НАМН України, науковий керівник «Школа жіночого здоров’я», професор, д.мед.н.


  Стрімкий розвиток інформаційних технологій, в тому числі в галузі професійної медичної освіти і вектор на взаємодію лікарів в міждисциплінарному форматі, стали пусковим моментом змін для проекту НІІ ПАГ НАМН України «Школа жіночого здоров’я». В 2017 році, завдяки спільним зусиллям з альянсом HealthHUB, менш ніж за рік ми відтворили новий міждисциплінарний формат. Відтепер, кожен семінар збирає не менше, ніж 500 акушер-гінекологів з різних регіонів України. Кожного разу це унікальний науковий контент, дружнє спілкування з колегами та приємні емоції під час вечірньої програми. Попереду великі плани і багато роботи!

  Володько Н.А.
  Президент ГО «Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології», професор кафедри онкології та медичної радіології ЛНМУ імені Д. Галицького, д.мед.н.

  Завдяки HealthHUB, «Майстер-клас Європейської федерації кольпоскопії та цервікальної патології» відвідало удвічі більше учасників, ніж очікувалося. Ми вдячні за підтримку та актуалізацію проблеми серед спеціалістів. На майстер-класі була надана інформація в англійській і українській версіях. Інформація від європейських спікерів була повністю озвучена в перекладі для учасників. Натхненний президент EFC відразу після майстер-класу підписав наказ про включення України в EFC.
  Вітовська О.В.
  Професор кафедри офтальмології НМУ імені О.О. Богомольця, Голова правління ГС «Всеукраїнський альянс офтальмологів», д.мед.н.

  Сателітний симпозіум на «Школі жіночого здоров'я» завдяки співпраці з HealthHUB пройшов в новому форматі. В цьому році учасниками симпозіуму стали понад 800 осіб оффлайн і 200 - онлайн слухачів. Це був новий рівень, справжній ажіотаж і інтерес з боку лікарів з різних куточків України. Вдалося залучити міжнародних спікерів, експертів з України (один з них - Дмитро Карпачов). Заходи тривали замість запланованих 3 години - цілий день до 8 години вечора.

  ЗАМОВИТИ
  ІВЕНТ
  Бажаєте організувати науково-практичну конференцію? Не знаєте, з чого почати або бракує на це часу? Наша команда професіоналів допоможе Вам з організацією та проведенням на всіх етапах: розробка програми, створення сайту для конференції, інформування фахівців про подію за допомогою СМС та e-mail розсилки (власні перевірені бази лікарів).

  Ми врахуємо усі вимоги та умови організаторів та допоможемо втілити ідеї в життя.

  PR-відділ HealthHUB забезпечить якісну інформаційну підтримку: спеціалізовані сайти, соціальні мережі, медіа та ін.
  Надішліть нам заявку на зворотний дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
  Зворотній зв'язок
  ДОКУМЕНТИ
  Статут ГО УММА
  Доброчесність УММА
  Методологія оцінки знань УММА
  Положення конфлікт інтересів УММА

  © Healthhub 2019 Всі права захищені