МЕДИЧНИМ АСОЦІАЦІЯМ

Організація та проведення тематичних, медичних заходів


Для популяризації діяльності медичних асоціацій команда HealthHub пропонує свої послуги. Ми професіонали у сфері організації конференцій «під ключ». А це означає, що ми беремо на себе запрошення та реєстрацію учасників заходу, PR-кампанію та рекламу на різних інформаційних платформах, оренду обладнання та декору та вирішення цілої низки інших технічних завдань, які зрештою створять атмосферність та позитивний емоційний фон для учасників заходу. Крім того ми організуємо офіційну реєстрацію Вашого заходу та сертифікати для лікарів.
ПАРТНЕРИ HEALTHHUB
ПОСЛУГИ HEALTHHUB
ІНТЕРАКТИВНІ ОНЛАЙН-ПРОЕКТИ
Компанія HealthHUB пропоноує вам безліч інтерактивних онлайн-проектів. Ви зможете підвищити свою кваліфікацію та дізнатися про новітні методики лікування!
ІВЕНТ-ПОСЛУГИ
Бажаєте організувати науково-практичну конференцію?
PR ТА РЕКЛАМА
Організовуючи захід будь-якого масштабу, подбайте про те, аби про нього дізналося якнайбільше людей!
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД
Ви організовуєте конференцію і хвилюєтеся, чи все піде за планом? Довірте цю роботу професіоналам!
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ
Команда HealthHUB допоможе Вам автоматизувати реєстрацію учасників на конференцію будь-якого масштабу – від регіонального до міжнародного
КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА
Команда HealthHUB подбає, аби Ви не лише з користю провели свій час на конференції, а й відпочили, розважились, зарядились позитивними емоціями від спілкуваннями із зірковими гостями організованої для Вас культурної програми.
ЗАМОВИТИ
ІВЕНТ
Бажаєте організувати науково-практичну конференцію? Не знаєте, з чого почати або бракує на це часу? Наша команда професіоналів допоможе Вам з організацією та проведенням на всіх етапах: розробка програми, створення сайту для конференції, інформування фахівців про подію за допомогою СМС та e-mail розсилки (власні перевірені бази лікарів).

Ми врахуємо усі вимоги та умови організаторів та допоможемо втілити ідеї в життя.

PR-відділ HealthHUB забезпечить якісну інформаційну підтримку: спеціалізовані сайти, соціальні мережі, медіа та ін.
Надішліть нам заявку на зворотний дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Зворотній зв'язок
© Healthhub 2019 Всі права захищені