ФАРМАЦЕВТИЧНИМ КОМПАНІЯМ

Організація та проведення тематичних, медичних заходів


HealthHUB – це інформаційний майданчик, де представникам фармацевтичного сектору надається можливість обмінюватися досвідом, обговорювати пріоритетні та перспективні напрямки своєї діяльності, дискутувати з колегами та підвищувати рівень професіоналізму. Ми створюємо проекти, які здатні задовольнити ваші запити та потреби лікарів. Довірте нам організацію конференції і ми забезпечимо виконання усіх видів робіт – від реєстрації заходу і до технічного супроводу.

ПАРТНЕРИ HEALTHHUB
ПОСЛУГИ HEALTHHUB
ІНТЕРАКТИВНІ ОНЛАЙН-ПРОЕКТИ
Компанія HealthHUB пропоноує вам безліч інтерактивних онлайн-проектів. Ви зможете підвищити свою кваліфікацію та дізнатися про новітні методики лікування!
ІВЕНТ-ПОСЛУГИ
Бажаєте організувати науково-практичну конференцію?
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД
Ви організовуєте конференцію і хвилюєтеся, чи все піде за планом? Довірте цю роботу професіоналам!

Ви організовуєте конференцію і хвилюєтеся, чи все піде за планом? Довірте цю роботу професіоналам!


Ми пропонуємо Вам комплексний технічний супровід заходів будь-якої складності. Ми знаємо, що дрібниць у такій роботі не буває, і подбаємо, аби конференція відбулася на високому рівні.

Ми супроводжуватимемо Вас на усіх етапах підготовки і допоможемо втілити у життя найскладніші задуми. Адже ми знаємося на своїй справі!

ПОСТМАРКЕТИНГОВЕ КЛІНІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
Бажаєте бути впевненими у якості ЛЗ чи БАДів?

Бажаєте бути впевненими у якості ЛЗ чи БАДів?


Ми зробимо постмаркетингове клінічне дослідження препаратів з урахуванням усіх обов’язкових етапів цього процесу та з дотриманням технологічних норм. Ви можете замовити дослідження будь-якої кількості препаратів. Термін проведення дослідження обговорюється індивідуально. Зі свого боку ми гарантуємо дотримання усіх загальноприйнятих медичних норм у процесі дослідження та готові провести його у необхідні Вам строки.

Зателефонуйте нам або надішліть свій запит на створення постмаркетингового клінічного дослідження.


Контакти:

+38 096 476 23 13 (Леся)


Або напишіть нам:

info@healthhub.com.ua

ЗАМОВИТИ
ІВЕНТ
Бажаєте організувати науково-практичну конференцію? Не знаєте, з чого почати або бракує на це часу? Наша команда професіоналів допоможе Вам з організацією та проведенням на всіх етапах: розробка програми, створення сайту для конференції, інформування фахівців про подію за допомогою СМС та e-mail розсилки (власні перевірені бази лікарів).

Ми врахуємо усі вимоги та умови організаторів та допоможемо втілити ідеї в життя.

PR-відділ HealthHUB забезпечить якісну інформаційну підтримку: спеціалізовані сайти, соціальні мережі, медіа та ін.
Надішліть нам заявку на зворотний дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Зворотній зв'язок
© Healthhub 2019 Всі права захищені